AM6000T001-SM
Mfr.Part #
AM6000T001-SM
Manufacturer
Anatech Microwave Company
Package/Case
Datasheet
AM6000T001-SM
Description
6000 MHZ TERMINATOR
Stock
6
Manufacturer :
Anatech Microwave Company
Product Category :
Coaxial Connector (RF) Terminators
Body Finish :
Connector Style :
SMA
Connector Type :
Plug, Male Pin
Contact Finish :
Contact Material :
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Impedance :
50 Ohms